دغدغه شما کدام یک از موارد زیر است!؟

در فصل یک این دوره، به آموزش روشی پرداختیم که می توان درآمد میلیونی در روز داشت!
این شغل به هیچ وجه به بورس و یا فعالیت شبکه ای (هرمی) مربوط نمی شود و به صورت انفرادی و با حداقل ترین سرمایه می توان آن را شروع کرد!

کلیه افراد موفق و ثروتمند همیشه بر مبنای چند فرمول فوق العاده مهم و خاص تصمیم می گیرند که چه کاری را شروع و برنامه ریزی کنند و بر مبنای چه استراتژی هایی پول های خود را خرج و یا هزینه کنند که در این دوره تمام این موارد ارائه شده است

این سوال را اکثرا فارغ التحصیلان بیکار و افرادی که درآمد کافی ندارند می پرسند که در پاسخ باید گفت، در این دوره قرار نیست که فقط یک روش را آموزش دهیم ، بلکه بر اساس آخرین اطلاعات بازار، لیستی از پیشنهادات و فرصت های درآمدزایی از طریق مختلف، از جمله فروش، بازاریابی، ایجاد کسب و کارهای پر سود و همینطور تکنیک های مختلف افزایش درآمد در بازار ایران را ارائه و آموزش می دهیم و شما هم زمان می توانید چند روش را برای خود انتخاب کنید!

شاید باورتان نشود اما روش هایی وجود دارد که می توان فوق العاده راحت و بی دردسر به درآمد روزانه رسید و حتی می توان درآمد میلیونی در ماه با فعالیت های پیوسته و هوشمند داشت.

لازم به ذکر است که این شغل های هیچ ربطی به بازاریابی شبکه ای ، فعالیت های هرمی و یا بورس و … ندارد

 

اتفاقا یکی از قسمت های این دوره به این موضوع پرداخته می شود که چطور از صفر شروع کنید و با مثال های کاملا عملی اثبات خواهد شد که چطور می توان با یک برنامه ریزی هوشمندانه به نتیجه مطلوب رسید!

ما در این دوره در نظر داریم تا کلیه روش ها و راه هایی که در ایران برای کسب درآمد وجود دارد را آموزش دهیم و سعی ما این هست که مزایا و معایب هر کدام را کاملا منطقی و برحسب اطلاعات بازار ارائه دهیم تا شما هوشمندانه ترین انتخاب را برای کسب درآمد داشته باشید

این دوره در دو فصل 10 قسمتی برنامه ریزی شده است که فصل اول مربوط به روش ها و تاکتیک هایی است که معمولا افراد موفق از آن استفاده می کنند و فصل دوم مربوط به تکنیک هایی است که مدیران و صاحبان کسب و کارها برای فروش بیشتر و  رشد مالی به آن نیاز دارند.

هزینه دوره در پایان هرفصل بر اساس نرخ سال 1401، حدودا 2میلیون تومان می باشد که با رقم پایه 200 هزارتومان در زمان تولید، پیشفروش می شود و به ازای هر قسمتی که منتشر می شود، حدودا 200 هزار تومان افزایش می یابد و این بهترین فرصت برای افرادی است که در زمان تولید، این دوره ها را با کمترین هزینه ممکن خریداری کنند.

در فصل اول مهمترین تاکتیک ها و روش هایی که افراد موفق در 5 سال گذشته برای رشد خود به کار گرفته اند ،ارائه خواهد شد و لیستی از روش ها،شغل ها و فرصت های فوق العاده ای که برای درآمدزایی در ایران وجود دارد و می توان از آنها استفاده کرد را آموزش خواهیم داد

این دوره ویژه دو گروه زیر است:
1.کسانی که نمیدانند با کمترین هزینه ممکن چطور از صفر شروع کنند.

2.کسانی که درآمد کافی ندارند و  به دنبال فرصت ها و روش هایی هستند که درآمد خود را بیشتر کنند.