به گزارش تیمپرس ، همزمان با ولادت حضرت علی اکبر، جشن روز جوان و ویژه برنامه جوان ایرانی پرچمدار پیشرفت با حضور دکتر رجبی مدیرکل ورزش و جوانان، ، عباد دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری و نمایندگان تشکل های مردم نهاد، در سالن شهید باغبانی ساری برگزار شد.
علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تبریک روز جوان اظهار کرد: هر کشوری بر اساس نیروی انسانی خویش شناخته می‌شود و با اشاره به ظرفیت بسیار مناسب نیروی انسانی و نخبه استان مازندران تصریح کرد: نیروی انسانی جوان و با دانش استان فرصت مناسبی برای توسعه دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به پتانسیل مناسب جوانان در توسعه ورزش و موفقیت‌های که کسب کردند، افزود: کسب ۳۰۰ مدال، جهانی، المپیکی و آسیایی از افتخارات ورزشی جوانان مازندرانی است.

رجبی در ارتباط با مهاجرت برخی از نخبگان که برخی مواقع در محافل مطرح می‌شود، گفت: در علم امروز نخبه به کسی گفته می‌شود که مشکلات پیرامونی خویش را رفع کرده و نسبت به چالش‌های اطرافیان بی‌تفاوت نباشد و روی نزدیکان خودش اثرگذار باشد.

وی ادامه داد: این کشور نیاز به افراد تاثیرگذار دارد و باید از فرصت جوانانی برای توسعه کشور استفاده کنیم.

در این همایش از جوانان نخبه مازندرانی از جمله جناب مهندس اسدپور به پاس تمام زحمات این چند ساله در حوزه فناوری اطلاعات و خدمات برای  ارتقاء و رشد کسب و کارها  تجلیل شد.