به گزارش تیمپرس ، برنامه میدون از شبکه سه سیما  به صورت زنده، آیینی با حضور وزرا، مسئولان و شرکت کننده هایش در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار کرد .

این رویداد موسوم به بزرگترین گردهمایی کارآفرینان و نخبگان ایران ،  فرصت مغتنمی برای تعامل و تبادل نظر بین کارآفرینان بود که مهندس اشکان اسدپور نیز به دعوت این برنامه، حضور یافتند.

در این همایش فرصتی شد تا ایشان  گفتگویی با داوران، پیرامون پلتفرم فرمول و امکانات و خدمات آن داشته باشند و در پایان این همایش ، با دیگر کارآفرینان در خصوص معظلات فضای مجازی و مشکلات فروش  و همینطور ویژگی های منحصربفرد پلتفرم فرمول، هم صحبت شدند.

در این مراسم مهدی بلوکات قائم‌مقام شبکه سه، داوران و مسئولان صحبت کردند. بخش نمایش طنز و در نهایت تقدیر از خانواده شهید احمدی روشن بخش‌های دیگر این برنامه به شمار می‌رفت. 

میهمان بعدی مراسم، حامد سلطانی مجری فصل اول و دوم برنامه “میدون” بود؛ کسی که خیلی از مخاطبان تلویزیون هنوز او را با این برنامه تلویزیونی می‌شناسند. او اعتقاد دارد برگزاری چنین گردهمایی‌هایی نتیجه مثبتی در راستای آشنایی قشر جوان و علاقه‌مند به کارآفرینی دارد. حامد سلطانی ، از خاطرات ورودش به میدون گفت ….برگزاری امثال این گردهمایی‌ها می‌تواند نتیجه مثبتی در راستای آشنایی قشر جوان و علاقه‌مند با کارآفرینی باشد.

فصل سوم “میدون” با تغییراتی در بخشِ داوری و توجه به حمایت از تولیدکنندگان طرح‌های منتخب این مسابقه تلویزیونی، بعد از ماه مبارک رمضان روی آنتن رفت.

برنامه “میدون” در سال 1398 با هدف معرفی و بررسی کسب و کارها همراه با سرگرمی طراحی  و روانه آنتن شبکه سه شده بود؛ پخش آن پس از مجموعاً 150 قسمت در دو فصل به پایان رسید. به جهت بهبود و تکراری نشدن برنامه و با توجه به اهمیت مسئله اشتغال و کارآفرینی در کشور و همچنین با استقبال مخاطبان، سری جدید این برنامه تلویزیونی ساخته شد.